Start sezonu 2015!

Sezon 2015 rozpoczęliśmy studniówką dla I Liceum im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie. Jesteśmy przekonani że pozostanie ona w pamięci na bardzo długi czas, a to ze względu na dość nieprzyjemną pogodę, która wyłączyła prąd.
Jednak odnaleźliśmy się w tej awaryjnej sytuacji i poza kilkoma zabawami w prawie całkowitej ciemności, które rozluźniły stresową atmosferę, zorganizowaliśmy agregat prądotwórczy, gdyż prądu nie było aż do rana. Aż cisną się na usta słowa piosenki Peji: "Ciemno już, zgasły wszystkie światła, Ciemno już, noc...".

Dziękujemy bardzo za zaproszenie, grało nam się rewelacyjnie, mamy nadzieje że i również wam się podobało. Zostawcie jakiś komentarz na FB, jesteśmy ciekawi waszych opinii ;)

Obiecane zdjęcia właśnie przechodzą obróbkę i w najbliższych dniach będą wysyłane do osób, które napisały do nas na fanpage :)
dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin

Zadzwoń i zapytaj o ofertę

tel. 601 993 753

Wyślij wiadomość
albo zadzwoń
tel. 601 993 753