Start sezonu 2018

No i proszę, sezon 2018 rozpoczęty. Po znakomitym balu sylwestrowym, w hotelu Forum, przyszedł czas na Weronikę i Rafała.
Postanowili, że to właśnie w styczniu zrobią wesele z dj-em. Zaślubiny w kościele trochę wcześnie do Zajazdu w Lesie niedaleko więc w środku powitałem Parę Młodą około 16.

Odrobinę zmarznięci, ale szczęśliwi wznieśli razem z gośćmi pierwszy toast, następnie życzenia, później pyszny obiad, toast za stołami i w końcu ruszyło. Młodzi przygotowali do pierwszego tańca choreografię, którą jako dj na wesele, który często widzi tzw. pierwsze tańce, muszę bardzo wysoko ocenić, brawo!

Goście do okupacji parkietu przystąpili zaraz po pierwszym tańcu i wesele pomimo wczesnej godziny początku i nie za dużej ilości weselników, bawiło się sumiennie do białego rana. Podziwiam a zarazem bardzo dziękuję za zabawę, bo bycie dj-em na takim weselu to czysta przyjemność.
dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin dj na wesele lublin

Zadzwoń i zapytaj o ofertę

tel. 601 993 753

Wyślij wiadomość
albo zadzwoń
tel. 601 993 753