Wesele z DJ

tel. 601 993 753

Czy wesele z dj'em może być udane? Co lepiej wybrać zespół czy dj na wesele?
Są to pytania, które nie jednej Parze Młodej spędzają sen z powiek. Aby dokonać najlepszego wyboru do problemu należy podejść wielopłaszczyznowo wypisując wszystkie za i przeciw.

Zacznę od finansów, tutaj zdecydowanie wygrywa dj. Honorarium profesjonalnego zespołu to około 5000 – 7000 zł, wynagrodzenie zawodowego dj na wesele to 2500 - 3500 zł. Oprócz tego przy weselu z dj'em mamy mniej osób do wyżywienia, więc i tu pojawiają się oszczędności.

Wesele z dj'em daje możliwość ustalenia konkretnego repertuaru, który niczym nie jest ograniczony. To oznacza oryginalne wersje utworów jak i ulubione covery. Zespół zazwyczaj ma swój repertuar, z którego możemy wybrać to co mam się podoba. Nie będą to już wersje oryginalne, ale za to zespoły często grają bardziej taneczne aranżacje znanych przebojów.

Zespół to też możliwość grania na błogosławieństwie w domu, to również biesiada za stołami z instrumentami na żywo. W tej płaszczyźnie ważne jest by zadać sobie pytanie przy czym lepiej odnajdą się nasi goście. Wesele z dj'em, dla gości, którzy wychowani są na muzyce granej na żywo i do tego przyzwyczajeni nie jest dobrym wyborem i tu zespół będzie lepszym rozwiązaniem.

Jest jeszcze trzecia możliwość a mianowicie połączenia dj na wesele z muzykiem grającym i śpiewającym na żywo. Takie połączenie może okazać się strzałem w dziesiątkę jeśli chcielibyśmy zrobić wesele z dj'em ale wiemy, że cześć gości woli zespół. Mamy ulubione wersje utworów a także muzyka, który zagra i zaśpiewa na żywo, poprowadzi biesiadę z akordeonem, błogosławieństwo i wyprowadzenie z domu. W tym roku zagrałem kilka takich wesel i stwierdzam, że jest to znakomite rozwiązanie i nadal tańsze od zespołu

Zadzwoń i zapytaj o oferty

tel. 601 993 753

Wyślij wiadomość
albo zadzwoń
tel. 601 993 753